All cases1.Seviye Yangın Eğitici Eğitmenliği2.Seviye Yangın Eğitici Eğitmenliği3.Seviye Yangın Eğitici EğitmenliğiAcil Durum Ekipleri EğitimiAcil Durum Kriz Yönetimi Eğitici EğitmenliğiAcil Durum Tatbikatı ve TahliyeArama Kurtarma EğitimiBilişim ve Kişisel Gelişim EğitimleriEğiticinin Eğitimi Sertifika ProgramıEtiketleme Kilitleme Eğitici EğitimiEtiketleme ve Kilitleme EğitimiEtkili İletişim ve Zaman YönetimiEtkili Sunum Teknikleri EğitimiExcel Eğitimi Başlangıç SeviyeExcel Eğitimi İleri (Uzman) SeviyeExcel Eğitimi Orta SeviyeHijyen Eğitimiİlkyardımİlkyardım Eğitici Eğitimiİlkyardım Güncelleme Eğitimiİlkyardım Güncelleme + OED Eğitimiİş Sağlığı ve Güvenliği EğitimleriISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimiİthalat-İhracat ve Gümrük Muhasebesi Mevzuatı EğitimiKapalı Kısıtlı Alanlarda Çalışma Eğitici EğitimiKapalı ve Kısıtlı Alanlarda Çalışma EğitimiKoruma Ekibi EğitimiLiderlik Etkin Yöneticilik SertifikaLiderlik ve Ekip Olma EğitimiMaliyet Düşürme TeknikleriMuhasebe ve Finansal Tablolar EğitimiPatlamadan Korunma Dokümanı HazırlanmasıpowerpointProje Yönetimi ve Metodoloji EğitimiRobotlu Otomasyon EğitimiSatın Alma Üzerine İletişim Teknikleri EğitimiSatış Geliştirme ProgramıStres Yönetimi EğitimiSüreç YönetimiTemel İlkyardım EğitimiÜniversite Onaylı Eğitici EğitimleriYangın Eğitimi ve TatbikatıYüksekte Çalışma Eğitici EğitimiYüksekte Çalışma Eğitimi
Temel İlkyardım Eğitimi

Acil bir durum karşısında profesyonel ekipler gelene kadar, yanlış müdahalelerden kaçınarak hasta/yaralıya hızlı, etkin ve en uygun müdahalede bulunmak için gerekli bilgi ve beceriyi kazandırmaktır.

İlk Yardım Güncelleme Eğitimi

İlkyardım Yenileme Eğitimi temel ilkyardım eğitiminin hızlandırılmış hali olarak belirtilebilir. Güncelleme Eğitimi 1 gün içinde tamamlanmakta ve 8 saat sürmektedir.

İlkyardım Eğitici Güncelleme Eğitimi

İlkyardım Yenileme Eğitimi, temel ilkyardım eğitiminin hızlandırılmış halidir ve 1 gün içinde tamamlanır. Eğitim, uzman eğitmenler tarafından interaktif bir şekilde verilir ve malzemeler kullanılarak desteklenir.

İlkyardım Eğitici Eğitimi

İlkyardım Eğitici Eğitimi, ilkyardım eğitmeni olmak isteyen kişilerin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış programdan geçirilerek yetiştirilmesini amaçlayan bir eğitimdir.

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Katılımcıları, yüksekte yapacakları çalışmalarda güvenli bir şekilde çalışmalarını tamamlamaları için gerekli olan asgari yüksekte güvenli çalışma metotları konusunda bilgilendirmektedir.

Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

Personele yangın çıkmaması için gerekli önlemlerin alınması, olası yangın durumlarında yapılması gerekenler ve tahliye konusunda yardımcı olmaktır. Ayrıca olası bir yangın durumunda bina içerisindeki mevcut ekipmanla yangına en uygun şekilde müdahale etmek konusunda uygulamalı eğitimdir.

Arama Kurtarma Eğitimi

Acil durum yönetim planı kapsamında oluşturulan Arama ve Kurtarma ekiplerinin arama, kurtarma ve tahliye konusunda kapsamlı eğitilmesidir.

Acil Durum Tatbikatı ve Tahliye

Bu tatbikat, büyük felaketlere karşı acil durumları önlemeyi ve hızlı bir normale dönüşü hedefler. Çalışanların bilgilendirilmesi ve hazırlıkların nasıl yapılacağının öğretilmesi ana odaktadır.