Satış Geliştirme Programı

Satış Geliştirme Programı

Eğitimin Amacı

Pazarlama ve Satışı meslek olarak benimsemiş, mesleğini seven ve mesleğinde en iyiler arasına girmeyi hedefleyen, en güncel sektörel bilgileri uygulamalı olarak öğrenmek isteyen tüm profesyonellere ve aynı zamanda da mesleğe yeni başlamış yetenekli genç satış ve pazarlama çalışanlarına yönelik olarak hazırlanmıştır.

Firmalar günümüzde bir hayli değişmiş ve gelişmiş olan satış ve pazarlama tekniklerine adapte olmak için büyük gayret göstermekte ve bu gayretin bir parçası olarak yeni pazarlama ve satış tekniklerini bilen, kendini geliştirebilmiş etkin pazarlama yapabilen uzmanlardan oluşan ekiplerle kadrolarını güçlendirmeye çalışmaktadırlar. Uzmanlar nezaretinde alacağınız bu üst düzey eğitimle edineceğiniz ve iş uzmanlık belgeniz sektörde size mesleğinizi başarı ile sürdürme ve kazancınızı artırma fırsatı kazandıracaktır.

 

Kimler Katılabilir?

Pazarlama ve satışta etkinleşmeyi, kariyer yapmayı ve pazarlamasatış yöneticilik kulvarı hakkında bilgi sahibi olmayı düşünen, pazarlama ve/veya satış kulvarlarında ilerlemeyi planlayan çalışanlar .

 

 

Diğer Eğitimlerimiz